• Trójokularowy mikroskop cyfrowy Levenhuk MED D30T LCD

Symbol: 73999
Gwarancja producenta Tak
Brak towaru
7999.95
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Paczkomat 0
Przesyka kurierska DPD 0
Kurier TNT 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Trójokularowy mikroskop cyfrowy Levenhuk MED D30T LCD
Powiększenie: 40-1000 razy. Głowica trójokularowa, kamera cyfrowa 5 Mpix z ekranem LCD, półplanarno-achromatyczne soczewki obiektywowe z korekcją do nieskończoności i kondensor Abbego z przysłoną irysową oraz uchwytem na filtr światła

Levenhuk MED D30T LCD to trójokularowy mikroskop z kamerą cyfrową z wbudowanym ekranem. Nie trzeba podłączać mikroskopu do komputera w celu skonfigurowania ustawień wideo, przesyłania obrazów preparatów do zewnętrznego urządzenia ani przetwarzania zarejestrowanych zdjęć oraz filmów. Wszystkie te czynności można wykonać za pośrednictwem ekranu kamery. Ponadto mikroskop ma półplanarno-achromatyczny układ optyczny z korekcją do nieskończoności i umożliwia ustawienie oświetlenia według metody Köhlera. Levenhuk MED D30T LCD to profesjonalny mikroskop biologiczny do wykonywania zróżnicowanych zadań w laboratorium.

Mikroskopy z serii Levenhuk MED 30 mają układ optyczny z korekcją do nieskończoności stosowany w profesjonalnych mikroskopach wysokiej klasy. Ten układ zawiera obiektywy półplanarne z korekcją do nieskończoności pozwalające uzyskać płaski i wyraźny obraz o dużym kontraście.

Głowica trójokularowa dzieli się na element optyczny oraz tubus do zamontowania kamery cyfrowej. Pozwala to prowadzić obserwacje przez okulary, a jednocześnie rejestrować obraz. Głowica obraca się w zakresie 360° wokół własnej osi, co docenią wszyscy użytkownicy często prowadzący badania grupowe. Element optyczny ma kąt nachylenia 30°. Przyrząd ma również rozdzielacz wiązki.

Kamera cyfrowa nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Wszystkie opcje kamery można konfigurować na ekranie LCD i obserwować na nim przebieg badań. Kamerę można podłączyć do zewnętrznych wyświetlaczy. Jest kompatybilna z różnymi dodatkowymi akcesoriami (słuchawki, karty pamięci itp.) Oprogramowanie umożliwia dostosowanie rozmiaru, jasności i kontrastu obrazu, czasu ekspozycji i balansu bieli, kalibrację kamery oraz obiektywów i pomiar preparatów lub struktur (dostępnych jest kilka jednostek miary).

Pod układem optycznym umieszczono stolik z mechaniczną skalą. Pod stolikiem jest kondensor Abbego z przysłoną irysową oraz uchwytem na filtry światła. Poniżej stolika umieszczono oświetlenie LED z regulacją jasności. Ponadto można ustawić oświetlenie według metody Köhlera. Oświetlenie ma zasilanie sieciowe.

Levenhuk MED 30 to mikroskopy laboratoryjne (biologiczne, profesjonalne) przeznaczone dla specjalistów w różnych dziedzinach nauki.

Właściwości:
Głowica trójokularowa z rozdzielaczem wiązki, zakres powiększenia od 40 do 1000 razy
Półplanarno-achromatyczny układ optyczny z korekcją do nieskończoności
Okulary i obiektywy mają powłokę fungistatyczną
Rozbudowane oświetlenie LED o mocy 3 W z regulacją jasności
Możliwość ustawienia oświetlenia według metody Koehlera
Zasilanie sieciowe
Zestaw zawiera kamerę cyfrową 5 Mpix z ekranem LCD i systemem operacyjnym Android

Zawartość zestawu:
Podstawa mikroskopu ze statywem
Głowica trójokularowa obracana w zakresie 360°
Półplanarno-achromatyczne obiektywy z korekcją do nieskończoności: o powiększeniach 4, 10, 40, 60 i 100 razy (olejek immersyjny) z powłoką fungistatyczną
Okulary o szerokim polu widzenia: WF10x/22 mm z powłoką fungistatyczną (2 szt.)
Kondensor Abbego N.A. 1,25, przysłona irysowa i uchwyt na filtry światła
Filtry światła: niebieskiego, zielonego, żółtego
Fiolka olejku immersyjnego
Bezpiecznik (2 szt.)
Przewód zasilający do mikroskopu
Osłona przeciwkurzowa
Kamera cyfrowa 5 Mpix z ekranem LCD
Mocowanie kamery
Przewód zasilający do kamery
Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci