• Okular Meade z serii Mega WA 5000 26 mm 2"

Symbol: 75644
Gwarancja producenta Tak
Brak towaru
1769.95
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Paczkomat 0
Przesyka kurierska DPD 0
Kurier TNT 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Okular Meade z serii Mega WA 5000 26 mm 2"
Duże pozorne pole widzenia wynoszące 100 stopnie

Dobranie odpowiedniego okularu decyduje o tym, czy teleskop nadaje się do użytku. Wszakże, po co mrużyć oko, starając się dostrzec coś przez niewielki otwór, gdy można uzyskać szeroki widok na Wszechświat i badać każdy jego szczegół? Okulary Meade z serii 5000 wyróżniają się znacznie lepszą rozdzielczością, korekcją obrazu oraz odstępem źrenicy wyjściowej, a jednocześnie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Aż trudno uwierzyć, jak wysokiej jakości okular poprawia widziany obraz, niezależnie od używanego teleskopu. Zobacz obraz w najwyższej rozdzielczości w całym polu widzenia w wyniku zastosowania wygodnego, długiego odstępu źrenicy wyjściowej. Jeśli uważasz, że nasze okulary z serii 5000 dobrze się prezentują na zewnątrz, poczekaj, aż spojrzysz przez nie na niebo.

Okulary MWA o pozornym polu widzenia wynoszącym 100 stopni to obecnie okulary o najszerszym kącie widzenia w ofercie firmy Meade. Podziwiaj jasne, ostre i panoramiczne widoki nieba - widoki tak rozległe, iż sprawiają wrażenie „podróżowania" po niebie.

Te parafokalne okulary z serii Mega Wide Angle 5000 składają się z 8 elementów optycznych pozwalających uzyskać obraz o wysokim kontraście i doskonałej ostrości w całym 100-stopniowym pozornym polu widzenia. Soczewki obiektywowe mają pełną powłokę wielowarstwową z przyciemnianymi krawędziami oraz składane gumowe muszle oczne.

Zamów te okulary już dziś, aby uzyskać najwyższej jakości obraz i rozbudować dowolny teleskop. Spójrz na Wszechświat przez dowolny z tych modeli okularów, aby uwierzyć.

Właściwości:
Odstęp źrenicy wyjściowej 25 mm
Pozorne pole widzenia 100 stopni
Pełna powłoka wielowarstwowa
Rozmiar tubusu 2"
Gumowe składane muszle oczne

Dane techniczne:
Ogniskowa, mm: 26
Rozmiar tubusu, in: 2
Pozorne pole widzenia, °: 100
Odstęp źrenicy wyjściowej, mm: 25
Liczba elementów: 7
Powłoki układu optycznego: pełna powłoka wielowarstwowa
Przyciemnione krawędzie: tak
Parafokalność: tak
Wodoszczelność: tak

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci